KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12746090
nr 1274 6090
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad Paris 1919. Motivet: 19x14 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:36:56
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr